Ložnice

Available
Domů

Manželská postel Castello S38 borovice

8 190,00 Kč
Postel z masiního Borovicového dřeva za velice přijatelnou cenu. Pro postel je použito čistě jen Borovicové dřevo. Postel se vyznačuje vysoce kvalitním provedením se středovou výztuhou a až 2x středovou nohou.
Available
Domů

Postel Buková manželská 106C

10 790,00 Kč
Postel z masiního Bukového dřeva za velice přijatelnou cenu. Pro postel je použito čistě jen Bukové dřevo. Postel se vyznačuje vysoce kvalitním provedením se středovou výztuhou a až 2x středovou nohou.
Available
Domů

Postel z masivu BERLIN včetně roštu

4 270,00 Kč
Zvýšená postel a vysoké čelo postele BERLIN z masivu včetně roštu 14latí z masivu za velice přijatelnou cenu s možností moření v několika dekorech. Zvýšená postel s vysokým provedením čela postele. Moderní design a kvalitní provedení postele z masivu borovice.
Available
Domů

Postel z masivu PARMA včetně roštu

4 270,00 Kč
Zvýšená postel a vysoké čelo postele PARMA včetně roštu 14latí z masivu za velice přijatelnou cenu s možností moření v několika dekorech. Zvýšená postel s vysokým provedením čela postele. Moderní design a kvalitní provedení postele z masivu borovice.
 2
  • Sleva
Available
Domů

Postel z masivu TORINO s roštem

5 590,00 Kč 6 987,00 Kč
Kvalitní postel TORINO vyniká svojí kvalitou a designem. Velice vyhledávaný model nejen pro chaty. Design spíše rustikální určitě zaujme v interieru.
Zobrazení 1-15 z 15 položek
Produkt přidán do seznamu oblíbených
Produkt přidán k porovnání

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.