Dvoulůžkové

Available
Domů

Manželská postel Castello S38 borovice

8 190,00 Kč
Postel z masiního Borovicového dřeva za velice přijatelnou cenu. Pro postel je použito čistě jen Borovicové dřevo. Postel se vyznačuje vysoce kvalitním provedením se středovou výztuhou a až 2x středovou nohou.
Available
Domů

Postel Buková manželská 106C

10 790,00 Kč
Postel z masiního Bukového dřeva za velice přijatelnou cenu. Pro postel je použito čistě jen Bukové dřevo. Postel se vyznačuje vysoce kvalitním provedením se středovou výztuhou a až 2x středovou nohou.
Available
Domů

Postel z masivu BERLIN včetně roštu

4 270,00 Kč
Zvýšená postel a vysoké čelo postele BERLIN z masivu včetně roštu 14latí z masivu za velice přijatelnou cenu s možností moření v několika dekorech. Zvýšená postel s vysokým provedením čela postele. Moderní design a kvalitní provedení postele z masivu borovice.
  • Sleva
Available
Domů

Postel z masivu EURO MAXI s roštem

3 459,00 Kč 4 069,00 Kč
Postel z masivu EURO MAXI za velice přijatelnou cenu s možností moření v několika dekorech. Pro postel je použito čistě jen borovicové dřevo. Pokud oceníte postel z masivu za velice výhodnou cenu je postel EURO MAXI ideální variantou.
Available
Domů

Postel z masivu PARMA včetně roštu

4 270,00 Kč
Zvýšená postel a vysoké čelo postele PARMA včetně roštu 14latí z masivu za velice přijatelnou cenu s možností moření v několika dekorech. Zvýšená postel s vysokým provedením čela postele. Moderní design a kvalitní provedení postele z masivu borovice.
  • Sleva
Available
Domů

Postel z masivu Siena MAXI s roštem

4 690,00 Kč 5 518,00 Kč
Postel z masivu SIENA MAXI za velice přijatelnou cenu s možností moření v několika dekorech. Pro postel je použito čistě jen borovicové dřevo. Pokud oceníte postel z masivu za velice výhodnou cenu je postel SIENA MAXI ideální variantou.
 2
  • Sleva
Available
Domů

Postel z masivu TORINO s roštem

5 590,00 Kč 6 987,00 Kč
Kvalitní postel TORINO vyniká svojí kvalitou a designem. Velice vyhledávaný model nejen pro chaty. Design spíše rustikální určitě zaujme v interieru.
Available
Domů

Postel z masivu VERONA

3 450,00 Kč
Postel z masivu borovice za velice přijatelnou cenu s možností moření v několika dekorech. Pro postel je použito čistě jen borovicové dřevo. Postel se vyznačuje kvalitním provedením se středovou výztuhou a až 3x středovou nohou.
Available
Domů

Postelová sestava BERLINLINE s roštem a matrací

7 308,00 Kč
Výhodná postelová sestava. Moderní design " NOVINKA kolekce 2018 " postele z masivu borovice. Kvalitní provedení postele na výběr v sestavě včetně roštu z masivu a matrace dle vaší volby. Stabilní postel s vysokým čelem za hlavou. Sestavte si kombinaci postele, roštu a matrace přímo pro vaši potřebu. Doporučujeme zdravotní matraci Capri In 14cm.
Available
Domů

Postelová sestava LUXLINE s roštem a matrací

1 Hodnocení
7 308,00 Kč
Postelová sestava z masivu Borovice včetně roštu a v barvách dle výběru. Výhodná sestava postele, roštu v ceně a matrace dle výběru.
Available
Domů

Postelová sestava PARMALINE s roštem a matrací

2 Hodnocení
7 308,00 Kč
Výhodná postelová sestava. Moderní design " NOVINKA kolekce 2018 " postele z masivu borovice. Kvalitní provedení postele na výběr v sestavě včetně roštu z masivu a matrace dle vaší volby. Stabilní postel s vysokým čelem za hlavou. Sestavte si kombinaci postele a matrace přímo pro vaši potřebu. Doporučujeme zdravotní matraci Capri In 14cm.
Zobrazení 1-24 z 24 položek
Produkt přidán do seznamu oblíbených
Produkt přidán k porovnání

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.