Pružinové a taštičkové

Pružinové matrace patří k tradičním a klasickým druhům matrací, jejichž jádro je tvořeno společným ukotvením samostatných pružin. Ke konstrukci je většinou používáno pružinového systému Bonell, jádro je doplněno sítí proti protlačování pružin. Největší výhodou pružinových matrací je jejich výborná prodyšnost a vzdušnost. Díky tomu jsou odolné vůči roztočům a plísním. Významnou vlastností matrací je jejich oboustranná úprava kombinací přírodních materiálů na letní a zimní stranu. Klasické pružinové matrace jsou vhodné spíše pro příležitostní spaní, pro odpočinek na chatu či chalupu.

Taštičkové matrace jsou vyšším stupněm matrací pružinových. Jádro je tvořeno velkým počtem menších pružin, které jsou zašity samostatně do textilních sáčků. 400 a více pružinových taštiček s rozdílnou tuhostí umožňuje vícezónovou konstrukci matrace, zvyšuje její bodovou pružnost a přispívá tak k dokonalejšímu a optimálnějšímu rozložení hmotnosti těla. Taštičkové matrace se taktéž vyznačují vynikající prodyšností a vzdušností.

Pružinová matrace SPRING HORSE
Available
Domů

Pružinová matrace SPRING HORSE

MPO
6 990,00 Kč
Matrace Spring Horse s letní a zimní stranou má pružinovou výstelku se systémem Bonell. Vzdušnost jí dodávají koňské žíně, pružnost a oporu pěny s přírodními oleji. 
Taštičková matrace DAKOTA 7... Taštičková matrace DAKOTA 7... 2
  • Sleva / -25%
Available
Domů

Taštičková matrace DAKOTA 7 zón

Interier-Stejskal
4 133,00 Kč 5 510,00 Kč
Kvalitní komfortní matrace s taštičkovým jádrem v 7 zónách s rozdílnou tvrdostí stran v kombinaci s kokosovou vrstvou za velice výhodnou cenu.
Taštičková matrace CANADA 7... Taštičková matrace CANADA 7... 2
  • Sleva / -25%
Available
Domů

Taštičková matrace CANADA 7 zón

Interier-Stejskal
2 168,00 Kč 2 890,00 Kč
Kvalitní komfortní matrace s taštičkovým jádrem v 7 zónách za velice výhodnou cenu.
Matrace EVA
Available
Domů

Matrace EVA

Dřevočal
6 370,00 Kč
Taštičková matrace s pružinovým jádrem obsahujícím až 1000 pružinek různých tuhostí (pod rameny měkčí), které jsou samostatně baleny v pouzdrech z netkané textilie.
Zobrazení 1-12 z 12 položek
Produkt přidán do seznamu oblíbených
Produkt přidán k porovnání

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.