JAK JE STVOŘENA MATRACE, KTERÁ VYHOVUJE VŠEM

Naše heslo: v jednoduchosti je krása

Všimli jsme si toho, že nákup matrace je většinou docela frustrující proces. Tak jsme se zeptali přímo vás, co vás na nákupu matrace frustruje nejvíc a téměř jednoznačná odpověď byla, že je to příliš mnoho možností. Hned na druhém místě byla neznalost materiálů používaných na výrobu matrací a hlavy zůstávaly stát i nad neuvěřitelným rozdílem mezi kvalitou a cenou různých matrací. Tak jsme si na to sedli a celý proces se rozhodli zjednodušit: jedna matrace pro všechny!

Sledovali jsme vás, jak spíte

Ano, už 15 let vás sledujeme. Dobře, ne přímo vás, ale všechny lidi obecně. Ne, nejsme úchylové. Máme 15 let zkušeností s vývojem matrací, konzultací s uživateli, neustálého vylepšování našich produktů, experimentů s materiály a jak je zkombinovat, až jsme nakonec uhodili hřebík na hlavičku a vznikla matrace Napsie. Co jsme při výzkumech ještě zjistili?

Pohodlný a bezstarostný spánek pro většinu lidí znamená:

  • Ideální tvrdost - že do ní zapadnete jako do kopy peří
  • Pratelný potah - protože snídaně v posteli je základ dobrého vztahu
  • Není moc horká - protože muži se v noci často zapotí
  • Krásný vzhled - což většinou vyžadují především ženy
  • Vyzkoušení před nákupem - nikdo nechce kupovat zajíce v pytli
  • Vysoká kvalita za rozumnou cenu

Výsledek: matrace, která vyhovuje všem

Všechny vaše požadavky jsme tak vzali v potaz a na jejich základě stvořili perfektní matraci.
Vy tak nemusíte ztrácet čas vybíráním mezi nespočtem matrací, ani si lámat hlavu nad
nesrozumitelnými srovnávacími tabulkami. Pečlivě vybrané materiály a promyšlená
konstrukce zaručuje životnost matrace a váš pohodlný spánek po dobu až 10 let. A protože
Napsie prostě věříme, s každou zakoupenou matrací získáte 101 nocí na vyzkoušení, což je
dost času na to, abyste se do ní bezhlavě zamilovali stejně jako my.

Napsie - více než jen matrace

Experti doporučují spát alespoň 8 hodin denně, ale na Napsie budete chtít dělat mnohem více, než jen spát. Milovníci Napsie občas stráví v posteli celý víkend, dívají se na seriály, nebo se prostě se svou novou láskou jen tak mazlí. Občas nás naše nadšení tak odnese, že zapomeneme jít do práce a celý den se jen válíme na téhle nebeské matraci a čumíme do telefonů. Nikdy nevstáváme hned, budík odkládáme vícekrát a na Napsie provádíme nejrůznější věci - které si ona blahosklonně nechává jen pro sebe.

A kolik že tedy stojí perfektní matrace?

Taková se vyčíslit nedá! Ale když to tedy chcete, na základě 10leté záruky za naši nejprodávanější velikost 160x200 cm, jsme to spočítali takto:

998,29 KČ / ROK

83,14 KČ / MĚSÍC

2,82 KČ / DEN

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

O Napsie

Z čeho je potah matrace?

100% polyester. Potah je prodyšný a má speciální hypoalergenní úpravu. Díky zipu ho jednoduše rozepnete na 2 části, a ty pak můžete separátně vyprat v pračce na 40°C.

Kde se Napsie vyrábí?

Žádná Čína. Napsie je čistá evropanka. Technologie byla vyvinuta v belgické spánkové laboratoři a výrobu zajišťují sousedé v Polsku.

Jaká je nosnost matrace?

Maximální nosnost matrace je 140 kg na osobu.

Jaké má Napsie rozměry a kolik váží?

80x200 cm = 7,81 kg

90x200 cm = 8,86 kg

140x200 cm = 13,65 kg

160x200 cm = 15,69 kg

180x200 cm = 17,73 kg

Výška matrace: 18 cm.

Maximální hmotnost uživatele: 140 kg na osobu.

Nákup Napsie

Můžu si matraci vyzkoušet předtím, než ji koupím?

Určitě ANO, matraci máme k vyzkoušení na naší prodejně Kubelíkova 50, Praha 3 Žižkov kde si matraci můžete bezproblémů vyzkoušet a dát si na ní šlofíčka než si ji odvezete domů.

V širším slova smyslu si ale Napsie vyzkoušet můžete i doma a to díky pohádkovým 100 + 1 nocím na vyzkoušení, které vám garantují jistotu vrácení peněz v případě, že vám to s Napsie společně neklapne, což se samozřejmě nestane :)

Záruka & reklamace

Jak funguje zkušební lhůta 101 nocí?

Dáme vám 101 nocí na vyzkoušení Napsie ve vaší ložnici. Zkušební lhůta začíná dnem doručení. Pokud se rozhodnete, že pro vás není ta pravá, kontaktujte nás a společně se domluvíme na termínu odvozu matrace. Matraci bude potřeba co nejvíce srolovat a zabalit do fólie. Takto připravenou ji vyzvedne kurýr. Peníze vám následně zašleme zpět do 30 dní.

Odvoz matrace zajišťují naši kamarádi z přepravní společnosti Geis. Ne vždy je v jejich silách 100% vyhovět vašim časovým požadavkům, ale udělají pro to maximum.

Vzhledem k energii vynaložené na doručení a odvoz matrace vás prosíme, abyste jí dali šanci alespoň 30 dní na společné sžití se. Napsie to může pár týdnů trvat, než se vám plně přizpůsobí.

Co se stane s Napsie, když ji vrátíte?

Vrácené matrace zrecyklujeme nebo podarujeme charitu. Záleží na důvodu vrácení a stavu matrace (poškozená či nikoliv). Vrácené matrace nikdy dál neprodáváme.

Musím matraci zabalit zpátky do krabice, když ji chci vrátit?

Ne, zpět do krabice ji balit nemusíte. Snažte se ji pouze co nejvíce srolovat a obalit fólií. Takto připravenou si ji vyzvedne kurýr.

10 let záruka

Jsme si jisti tím, co prodáváme. Napsie totiž vydrží kde co a proto k ní automaticky přidáváme záruku na 10 let.

Pokud by se přesto stalo, že běžný zápřah každodenního života z nějakého důvodu Napsie nevydrží, máte naprosté právo nám ji omlátit o hlavu. V takovém případě vás jí milerádi zbavíme. Toto právo vzniká ode dne, kdy jste Napsie dostali domů. Záruka 10 let se vztahuje na jádro matrace. Na potah matrace platí zákonná lhůta 2 roky.

Jak tedy na reklamaci?

V první řadě nás kontaktujte buď telefonicky na čísle +420 730 145 595 nebo nám zašlete e-mail na reklamace@interier-stejskal.cz. Společně se domluvíme na odvozu nebohé matrace. Vaše jediná starost bude matraci co nejvíce srolovat a zabalit do fólie. Ve smluvený termín si ji pak u vás doma vyzvedne náš kurýr.

Doručení

Kolik zaplatím za doručení?

Napsie doručujeme přes společnost GEIS.CZ. V rámci ČR jsou objednávky nad 2000 Kč doručovány zadáčo. Cena doručení levnějších zásilek je 155 Kč.

Načasování aneb kdy dostanu svou Napsie?

Objednané matrace vám doručíme společností GEIS.CZ během 5-8 pracovních dní.

Jakmile odešlete objednávku, obdržíte potvrzovací e-mail s jejím číslem. S tímto číslem můžete zkontrolovat detaily a status vaší objednávky.

Potřebujete změnit doručovací adresu?

Třeba se stěhujete ke své drahé polovičce nebo od ní naopak utíkáte a potřebujete, abychom vám Napsie poslali někam jinam. Není problém. Pošlete nám e-mail nebo zavolejte. My to zařídíme.

Prosím zkontaktujte nás jakmile to lidsky bude možné (v noci také rádi spíme). Změny dokážeme zprocesovat (téměř) kdykoliv, i když 100% je to spíš do 24 hodin.

Volejte: +420 730 145 595

E-mailujte: objednavky@hs-matrace.cz

Můžu si určit den a čas doručení?

Ano, můžete nám napsat poznámku do své objednávky před odesláním. Nemůžeme zaručit, že vám Napsie doručíme úplně přesně na čas, ale uděláme maximum, abychom se vašemu požadavku co nejvíce přiblížili.

Kurýr z GEIS.CZ vám zavolá 2-3 hodinky předtím, než s Napsie zazvoní u vašich dveří.

Život s Napsie

Trpím na alergie – snesu se s Napsie?

Ano, naprosto. Napsie je vybavená pratelným hypoalergenním potahem, který je vhodný pro lidi trpící na astma a/nebo na různé alergie.

Množení bakterií a alergenů se díky antibakteriální úpravě zcela minimalizuje. V podstatě to budou jediná stvoření, která se na Napsie nebudou cítit úplně v pohodě.

Na co Napsie umístit?

Matrace Napsie je navržena tak, abyste si ji mohli rozložit na jakýkoliv solidně rovný povrch – klasický rám postele, lamelový rošt (ujistěte se, že lamely mezi sebou nemají mezery větší než 7,5 cm), paletky či podlaha. I když budete mít naleštěné parkety, Napsie zůstane ležet jako přikovaná. Na spodní straně je totiž protiskluzová.

Jak vyčistím potah?

Bílou část potahu lze prát v pračce na 40°C. Černá část není vhodná k praní.

Jak si Napsie našteluju?

Upřímně, jednodušší už to být nemůže. Vybalte Napsie z krabice, položte ji, kam si ráčíte a odstraňte ochrannou fólii. Protože jsme ji při balení trochu víc vycucli, po rozbalení se zhluboka nadechne a dramaticky nabobtná. Lehnout si na ni můžete už za 1-2 minuty. Plně nafouknutá do svého přirozeného tvaru bude během 1–2 hodin.

Odér po rozbalení

Až matraci rozbalíte, ucítíte závan novoty. Tato vůně může být pro některé zákazníky až moc intenzivní, ale žádný strach. Jakmile přes Napsie přehodíte prostěradlo, ucítíte už jen blaho z nové matrace.

Slušné, co?

Wow, prokousali jste se až sem! Tak je čas, abyste ji konečně poznali.

Produkt přidán do seznamu oblíbených
Produkt přidán k porovnání